| Ervin a întrebat:

Sal am ajuns la misiunea 7 din gta 3, mikelips last launch, dar nu ştiu cum să pornesc bomba! mă puteţi ajuta?

4 răspunsuri:
| Ervin explică:

Am rezolvat, pentru cei care mai au probleme, mergeţi la setarea butoanelor şi puneţi w la fire, şi apăsaţi w când o activaţi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam complicat dar trebuie sa ai un cont pe sait si iti faci

| mbalckos22 a răspuns:

Inainte sa te dai jos din masina apesi pe butonul de la tastatura CTRL(din parte stanga a tastaturei acolo jos) si pe urma te dai jos din masina cu ENTER pe urma te indepartezi si gata dupa cateva secunde explodeaza. funda? :*

| Ghiocel_Aurelian_2001 a răspuns:

Sal trebui sa apesi e si sa dai clik. Apoi o duci anapoi