| mrBean008 a întrebat:

Sal, am dat 4 memorii ddr2 800mhz pe 80 de lei si 2 Kingston-uri de 1gb 667 mhz.e o afacere buna?

19 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e chair teapa dar nici amre afacere nu e.

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru sltlp):

Tot ce mai ai acum de facut e sa te duci la ala si sa ii dai doua de sa il refuze salvarea.

| mrBean008 explică (pentru 000MadMAX000):

Pai hai sa iti zic mai pe fata:vroiam sa fac asta da' am gresit exprimarea in intrebare folosind perfectul compus.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Ce capacitate aveau cele ddr2?

| mrBean008 explică (pentru 000MadMAX000):

1 gb, si esti cumva zendaya coleman?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru mrBean008):

1.ha ha ha nu nu sunt zendaya lol
2.1 gb fiecare sau totate 4 aveau la un loc 1gb?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru mrBean008):

Ti-ai luat teapa rau de tot.

| mrBean008 explică (pentru 000MadMAX000):

Cred ca si tu ai inteles gresit, am dat 4 gb pe 2gb si 80 de lei

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru mrBean008):

Nu prietene am inteles perfect ce ai facut tu.Si cum spuneam ti-ai luat teapa tu ai dat 4 gb de 800mhz pe 2 gb 677 mhz si 80 lei te-a fraierit frecventa conteaza daca iti dadea 4 gb pe 677 si 80 lei atunci poate era un targ corect.

| mrBean008 explică (pentru 000MadMAX000):

Dap, i'm going to take an ak 47 and ask slim shady wtat to do next laughing

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru mrBean008):

Yes its a good idea man...do this...

| mrBean008 explică (pentru 000MadMAX000):

Si apoi ...soldat catre baza:we are fuckin' dead, the bastard is killing us, need more apaches and m1 abrams, he farts with toxic nuclear gas and bleeds h2so4 on us. prea mult battlefield 3...

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru mrBean008):

Cunosc sentimentul...

| Prici a răspuns:

Deci foarte beat si foarte mare nevoie de tigari ai putut avea de ai facut targul ala. ai dat 6 Gb de memorie pe 80 leistraight face
Numai gandeste-te

| mrBean008 explică (pentru Prici):

Ma scuzati sir, dar de unde ati calculat 6 gb? eu am dat 4 si am primit 2 si 80 de lei

| MrRava13 a răspuns:

Pentru cel care le-a primit chiar a fostwinking

| dragos9234 a răspuns:

Nu prea.

| victorandrei a răspuns:

Eu am dat 2 * 1 gb ddr 2 la 75 lei, trage singur concluziahee hee

| Romania2014 a răspuns:

laughing)))))))))))))lol k nu straight face