| maniac a întrebat:

Sal, am instalat nfs hot pursuit si de fiecare data cand deschid compu mi se deschide si joku dar ramane ecranu negru iar apoi l-am dezinstalat si l-am sters si salvarile tot si tot imi mai apare imaginea neagra pe comp si stiu sigur ca este de la nfs deoarece cand dadeam pe task manager imi aparea acolo nfs11.DECI CE POT FACE?,

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Este virus si eu am patit exact la fet trebuie sa iti reinstalez windowsu

| SalutTpu a răspuns:

Ai virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti trebuie sa il aduci pe cel care iai cumparat calculatorul petru ati face calculator