| pmarius6 a întrebat:

Fratele meu a bagat in PC un keylogger. Acesta la primit pe mess sub numele de thewest[hack]. exe de la inceput mi s-a parut dubios deoarece de fiecare cand deschideam PC-ul aparea la task manager acest thewest[hack]. exe de fiecare data l-am scos. dar tot aparea. apoi, mi-am dat seama ca e keyyloger deoarece imi aparea la mess jos sing in daca stiti la ce ma refer. am sters fisierul din PC dar acesta ramane. am reinstalat windowsul, si am formatat partitia C. e de ajuns? sau trebuie sa formatez tot PC-ul. tin sa precizez ca am intrat si in msconfig si nu apare nimic dubios. nici la taskm nu mai apare.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este de ajuns ce ai facut, daca nu-ti mai apare inseamna ca s-a sters. Numai bine!