| aLexXx_5256 a întrebat:

Am instalat un update la placa video nVIDIA geforce gt520, este vorba de update-ul 306.Inainte aveam 295 si imi mergea bine fara probleme dar am instalat 306 pentru ca am inteles ca aduce o imbunatatire (vroiam sa rulez assassins creed 3 mai bine) dar acum imi merge si mai rau(am lag, uneori se opreste jocul etc.). Intrebarea mea este cum pot dezinstala update-ul 306 si sa bag din nou 295.Va rog raspundeti repede

1 răspuns:
| Freddie23 a răspuns:

Din control panel, dezinstalezi noul driver si-l pui pe cel vechi, gasit pe google!