| SlenderMan299 a întrebat:

Imi merge jocul assassins creed 1? Am la pc asa placa video Nvidia geforce fx 5500, memory ram 1, 6gb si procesor 1, 67 Ghz si mai tin minte ca am la hard disk 165 gb sau mb nu mai stiu.Deci incepeti sa raspundeti ca dau fuditza frumoasa!

3 răspunsuri:
| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, si eu am avut pc tot ca el tau si nu merge vede totul negru, ar trebui sa iti schimbi ceva piese in el.

| SlenderMan299 explică:

Sa vad cine o sa aiba dreptate la acela ii dau funda

| claudiudoryn a răspuns:

Da cam si normal cum sa nu-ti mearga iti merge cu siguranta astept funda