| radux3 a întrebat:

Am o problema cu laptopul de ceva timp. Mai bine zis problema cred ca este la Hard-disk. De fiecare data cand il aprind nu mai pot intra in sistemul de operare...imi gaseste diferite probleme gen fisiere corupte sau sa dau REPAIR din windows pentru ca gaseste unele probleme. Eu cred ca problema e din cauza bad-urilor logice de pe hdd(fizice nu au cum pentru ca nu l-am lovit). Am ajuns sa instalez in fiecare zi sistemul de operare pentru ca a2a zi cand il deschid apare problema asta. Stiti voi ce e de facut? Se mai poate face ceva sau trebuie sa inlocuiesc hdd-ul? multumesc

1 răspuns:
| Rockerul23 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am inlocuit HDD-ul.Nu cred ca exista vreo metoda alternativa.