| 1234561123 a întrebat:

Am si eu o problema, am un hard-disk de 350 Gb marca Samsung, problema este ca de la un timp cand pornesc pc-ul imi apare urmatoarea eroare - Erore loading system, si nu imi intra in windows, dar daca am alt hard-disk si le conectez pe amandoua si pe hard-disk-u cel bun am windows mil gaseste si pe celalalt de 350 Gb si imi da voie sa il reformatez si sa stochez in el fisiere fara nici-o problema, cu ajt hard-diskului cel nou am reusit sa instalez windows si pe hard-disku de 350 Gb dar nu il deschide, da aceiasi eroare! dar daca conectez si hard-disku cel nou imi da voie sa intru in cel de 350 Gb si in timp ce il folosesc pe acesta de 350 gb il pot deconecta pe cel nou si tot functioneaza dar cand ai dau restart fara cel nou hard-disku de 350 Gb nu merge imi da aceea eroare! DAU FUNNDA PLUS VOT VA ROG E URGENT

Răspuns Câştigător
| dinucristian2000 a răspuns:

Hard disk-ul este bad. adica nu poate fi folosit in intregime si se pare ca hdd-ul tau are multe baduri. trebuie alt hard disk