| Andrex a întrebat:

Am windows 7 si mi-am mutat niste fisiere din C intr-un hard disk extern apoi le-am sters din C.Acuma imi spune cand vreau sa deschid vreun fisier dintre acelea ca nu gaseste fisierul.Care este problema? e ceva specific windows 7? (e o panarama windows 7 dupa minehee hee)

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa tine! Dupa mine este cel mai bun sistem de operare pana in prezent.Despre ce fisiere este vorba? Cum le-ai mutat? Cati MB aveau inainte sa le muti si cati MB au acum? Da click dreapta pe fisier si ->proprietati. Ce tip de formatare are hardul extern? ntfs sau fat 32? Fat 32 nu suporta fisiere mari. Cum incerci sa deschizi fisierul? Ma intereseaza calea pe care o urmezi.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului meu. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| Andrex explică (pentru neluL):

Scuze pentru intarziere.Acuma totul este ok.Am scos si am bagat usb-ul hard diskului si acma imi gaseste toate fisierele.Nu stiu ce a putut avea dar pe eu personal cred ca e de vina sistemul de operare.

| neluL a răspuns (pentru Andrex):

Nu! Este de vina faptul ca nu iti optimizezi sistemul de operare cu TuneUp Utilities sau Advanced System Care. Windows-ul nu are nimic.