| 12345123451234512345 a întrebat:

Am o tableta mid m009f android 2.3 si router wireless HG655b de la romtelecom si cand ii dau sa se conecteze imi apar 2 retele si am bagat parola de la amandoua si de la MAC si tot nu merge, imi apare ca scaneaza reteaua si dupa aia imi apare ca este deconectata. AJUTOR!

1 răspuns:
| Maxim_Laurentiu_1994 a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu un rooter Netlink pe o tableta Allview alldro 3 speed HD, se rezolva usor da un restart la rooterul wireless si opreste cautarea wireless la toate aparatele din casa, conecteazate cu tableta mai apoi porneste restul aparatelor care folosesc wireless si o sa meargawinking bft