| udialan a întrebat:

am probleme cu HEADERUL unui blog (blogger) - il am de 1 an, dar nu stiu ce am facut ca de 2 zile headerul mi s-a extins foarte mult, imi acopera intregul desktop, in plus titlul blogului mi-a disparut din header, cat si descrierea.

CE POT SA FAC sa revin cum a fost?

pls, mare funda

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Alan! de fapt in mod normal nu vad de ce ai fi avut o problema cu blogul!
Exsista doua posibilitati din carte se trage problema ta. 1-TU avand acces la blogul personal(avand parola) ai modificat ceva la el fara sa vrei! de aici si problema, sau 2-cineva istet care are acces la blog s-a jucat un pic pe acolo si asta a fost.,
Daca te pricepi., dupa ce intri pe pagina de blog dai clic dreapta pe mouse si selectezi optiunea inspect element.
acolo ai scriptul paginii din care poti adauga sau modifica orice doresti! bineanteles cu conditia sa ai drepturi de admin. poate revii totusi cu mai multe detalii despre blog., il ai in serverul apache? etc.
Funda?