| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe site-ul www.shakk.ro ca headerul este flash.
M-am mai interesat in stanga, dreapta si am aflat ca se poate face un header in flash, si totodata aplicat si intr-un blog facut pe platforma blogger.com
Acum intrebarea mea este cum pot sa fac un header flash?
Lucrez la un blogul unui artist rap, si vrem sa facem un header asemanator cu headerul de pe site-ul www.shakk.ro, ceva simplist dar si urban.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| veveritaveve a răspuns:

Daca te referi la partea de html, atunci e simplu: inserezi un object id in div-ul corespunzator. Daca te referi la partea de animatie in flash, atunci trebuie sa cauti pe cineva care sa o faca, daca tu nu te pricepi.