| D3ViLMr a întrebat:

Sal, am si eu o intrebare legata de iPod Touch, am vazut ca poate sa filmeze HD, sa trimita mesage, sa joci jocuri si sa asculti muzica.

Intrebare: iPod Touch poate sa tine locul unui mobil? ( apelare, SMS)

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Nu poate tine loc de telefon mobil. happy
Multi au aceasta impresie, dar numai pentru ca multe din aplicatiile de Iphone ruleaza si pe Ipod, insa categoric NU poti sa vorbesti la un Ipod.
Se preteaza bine la skype & Ymes dar atat, deci, fara voce. happy

1 răspuns:
| Karatte a răspuns:

Daca o sa-i cumperi cartela.eu asa am facut cu tableta. funda?