| AlexU13 a întrebat:

Ce parere aveti despre ipod touch 5g? DAca se poate sa imi spuneti si cat timp tine bateria daca te joci jocuri pe el? dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Conanry99 a răspuns:

Am ipod touch 5 de un an si imi tine 12 ore daca stau pe aplicatii plus ascultand muzica, nu ma joc.Este un produs foarte bun iar eu il luasem dupa ce a aparut si are 32gb si am dat 1600 ron pe el.Mi se pare un pret super mai ales ca si ipod-ul merge super si nu se blocheaza deloc. Face poze foarte bune, ecran retina, hd, de fapt se vede mai bine decat hd.Se aude foarte bine in boxe si se aude si tare, iar in casti sa nu mai spun.Merita happy

| AlexU13 explică (pentru Conanry99):

Poti te rog sa experimentezi si sa imi spui cat te tine bateria doar daca te joci?