| Marcki a întrebat:

am si eu o intrebare... vreau sa imi iau urgent un NOKIA n97 replica[[chinezesc]]...se merita 400ron sau o sa iau teapa.Ms anticipat.

10 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Nu. teapa!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca e chinezesc nu este bun.

| hax0r a răspuns:

Pro Tip : Nu cumpara produse contrafacute. In rest poti da 100ron pe el.

| IQOnly a răspuns:

400ron pentru un nokia n97? Este foarte convenabil.

| Nita a răspuns:

Parerea mea este sa nu dai banii pe un lucru chinezesc. De exemplu un amic a avut un iPhone care dupa cateva zile s-a stricat si nu se merita sa il repare pentru ca costa mai mult decat alt telefon nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi iti iei o teapa, si sa stii ca este una scurta. O sa ti se para ok cateva zile, dar apoi cand o sa-i incerci capacitatile, ai sa regreti. La 400 de ron ti-ai putea lua un telefon pentru cativa aniwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul il vand la 350 se merita normalbig grin pastilateo e id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am unul dar costa 500 lie noi

| luizza95 a răspuns:

Nu stiu cum e Nokia n97 chinezesc dar eu am n97 si mi se pare bun si mai depinde si pentru ce vrei sa iti iei telefonul.

| otiliaotilia a răspuns:

Teapa! Este teapa deoarece este replica, daca era original era foarte convenabil