| doicutbogdan a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare, vreau sa imi achizitionez un telefon Nokia 500 si as vrea sa stiu daca este bun, daca se merita sa dau bani pe el, daca merg bine aplicatiile pe el? Multumesc anticipat! big grin ps :

3 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

E f bun uitete si tu aici are 2 gb de stocare interna si camera de 5 mp si din cate stiu eu un tel e pentru vb mesaje poze muzica nu ca sa te uiti la el si sa examinezi grafica detalii despre tell la
http://www.gsmarena.com/nokia_500-4085.php

da vezi sa nu-ti dea o copie de la cine il iei dar dacal cumperi din magazin te va satisface

si mai e si 3g

| alexTPU a răspuns:

Mai bine nu are grafica proasta rau mai bine ia-ti un e5 sau un Nokia 700(cam scump dar ia si tu la abonament la cosmote) daca vrei un sunt bune si samsungurile galaxy