| StormRider a întrebat:

Sal.Am un ipod touch si vreau sa descarc jocuri gratis de pe app store dar cele care imi plac costa bani imi puteti spune o metoda ca sa descarc jocuri gratis?

Răspuns Câştigător
| adrianchira a răspuns:

Salut! Ai doua posibilitati:
1. Descarci doar ceea ce gasesti gratuit pe AppStore
2. Trebuie sa schimbi softul de pe iPod (se cheama JailBreak si instructiuni gasesti pe net pe diverse site-uri sau platesti pe cineva sa-l decodeze - procesul e acelasi la la iPhone-urile care nu merg decat intr-o retea) si apoi incarci jocuri folosind Cydia (detalii aici http://www.pwnedgamers.com/......ad.7344/).

1 răspuns:
| AlexCrb a răspuns:

Ca sa iei jocuri fara sa platesti trebuie sa ii faci jailbreak, si din cydia sa instalezi installous. idevice.ro te poate ajuta.