| fman27 a întrebat:

Sal, as dori sa stiu daca ar exista vreaun cod pentru steam la cs 1.6, daca da va rog lasati un link aici.

eu am un cfg cu silent aim. daca joc pe steam cu el oare mi-l baneaza?

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Categoric, pe steam daca folosesti hack-uri o sa primesti ban, eu zic sa nu incerci.

| piktor a răspuns:

Sal, drace Ex...chatterbox steam`ul il cumperi mare jucator de cs. de fapt ce jucator esti tu daca joci cu silent aim?

si nu, nu poti juca cu aim sau orice alt hack cu steam

cu respect, lasa`te de cs

| nuamPleaca a răspuns:

Doamneee, da-ti delete la counter repede!
urasc jucatorii ca tine! din cauza unora ca tine gamingul din romania este la un nivel scazut oh go on

| nuamPleaca a răspuns:

Are userconfig in care ti se salveaza setarile pe care le-ai bagat in ziua respectiva...

| sadness_8987 a răspuns:

Exista coduri si pentru steam ( din cate stiu eu ti se baneaza steam-ul a doua zi daca folosesti asa ceva). Pentru cfg nu ti se baneaza steam-ul, indiferent de cfg. In cazul cel mai rau gasesti un copil admin pe un sv si-ti da ban pe sv
Inca ceva... silent aim este SCRIPT ( care se poate pune in orice cfg), orice CS are cfg ( cfg-ul este un fisier)

| dwoo a răspuns:

Ia-l pe asta, e pentru wall si aim, are si setari si merge si pe steam :))

http://fisierulmeu.ro/452WPQ97HYPP/steam-on-off-cs1-6-CODeZ-exe.html

Funda?;;)

| seeek7 a răspuns:

Nu cred ca este cod pentru setam, si daca bagi cod te baneaza VAC. Mai bine foloseste un cfg. http://romaniacfg.blogspot.ro Aici sunt cele mai bune din Romania.

| LauR3ntziu a răspuns:

Dar daca in acel cfg exista multe alias-uri si script-uri.pe care steam-ul nu le suporta in cazul asta poate fi banat de VAC?