| silviu67 a întrebat:

Sal as vrea sa cumpar o consola ps 2 stie cineva un site unde asi pudea comanda multumes

3 răspunsuri:
| mirella25 a răspuns:

Sunt destule site-uri pe net care au sute de oferte, deci, ai de unde alege. Scrie pe Google: oferte console PS2 si ai sa gasesti ceea ce cautihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu unde la mine si chiar la un super pret 2mil jumate si am tot la ea foarte putin folasita dar am o singura maneta in rest am card de memorare de 8 mb tot! si crede-ma ca nu mai gaseti la pretu astawinking
daca esti interesat suna la 0720323200 sau ais razcs