| TestoasaRoz a întrebat:

Hey! Stie cineva un site de pe care sa pot comanda online electronice? Gen televizor. Mda. as vrea sa imi cumpar un televizor micut pentru camera mea. Multumesc mult. >big grin

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu am luat in decembrie de la Domo, unul mic, cu 2, 5 milioane - marca Nordmende, argintiu, garantat 2 ani, si cu mufa scart pe langa cea clasica rotunda!
Are culori super, iar in fata are si mufa de iesire audio pentru boxa/e!
Eu sunt foarte multumit de el si iti recomand modelul si marca! Cat priveste comanda online, dat fiind ca retina umana difera destul de mult de la om la om, ai putea fi neplacut surprins, daca nu alegi si vezi personal cum are culorile!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe domo.ro magazinul DOMO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.emag.ro

| crynna_5193 a răspuns:

Okazi.ro faci cont gratis si platesti livrarea este nou sau second hand si beneficiu e ca nu mai platesti tva de magazin

| dumitritzan a răspuns:

Un site unde sunt produse ieftine si bune este:electrobazar
baftawinking