| VyVyK a întrebat:

SAL! Care ma ajuta si pe mine sa fac o partitie pe win. Dar nu din astea gen "C, D. etc" si din astea cu user. Adica eu sa am o partie cu chestile mele si fratimiu cu chestile lui. Ma Puteti ajuta dau funda.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Control panel\conturi utilizator\gestioneaza alt cont\creare cont nou\nume cont nou. Dupa creare il poti parola.

2 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

O poti face cu un program dar e complicat. O solutie mai simpla este atunci cand reinstalezi windows-ul iti apare jos D pentru a strege partitia, Enter pentru a instala wind si C pentru a creea o noua partitie iti alegi acolo marimea partitiei etc.
Succes

Răspuns utilizator avertizat