| cri2y a întrebat:

Cunoaste cineva vreun free site builders a carui platforma sa ma ajute sa fac ceva de genul "doizece"...sau "kurnik"?

1 răspuns:
| georgehari a răspuns:

Gratuită nu am găsit. Este vorba despre site-uri de tip portal, cu baze de date în spate, complexe şi personalizate după nevoile utilizatorilor. Există site-uri unde-ţi poţi crea propria comunitate (vezi Ning.com), dar adresa va fi un subdomeniu al site-ului mamă şi nu poţi personaliza pînă în cele mai mici detalii.