| Maniac98 a întrebat:

Sal!Deci am un mobil Nokia C1-01 si mi-am luat un card microSD de 2 gb si am incercat sa bag cablul de date sa imi pun niste muzica si cand conectez la pc imi scrie pe telefon Lipsa raspuns de la gazdasi nu citeste cablul de date.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Salutare assasinule ai setat telefonul sa treci datele pe microsd la-i setat ca datele sa fie pe microsd...iti doresc numai bine. funda?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar pe calculator ce iti apare?

| mogwtz a răspuns:

Vezi daca tiai setat telefonul pe stocare in masa sa nu fie pe Nokia pc

| Maniac98 explică:

Gata am rezolvat problema era de la cablul de date l-am schimbat si a mers.Merci tuturor cei care ati incercat sa ma ajutati.