| bogdyi a întrebat:

SAL,
Eu folosesc program de ascultat muzica aimp3 si am gasit aplicatie pe android cu care pot sa schimb melodia cu telefonul dar nu merge, telefonul si PC sunt conectate printr-un router

1 răspuns:
| RedPoint a răspuns:

Daca sunt conectate ambele intr-o retea locala, cum spui tu, si tot nu merge, asigura-te ca ai configurat/setat tot ce trebuia; nu trebuie cumva introdus ip-ul PC-ului? Poate aplicatia este un virus sau ceva de genu`, nu tot ce gasesti pe Google Play/App Store functioneaza dupa cum scrie acolo.Eu schimb melodiile de pe Pc cu telefonul prin bluetooth, si nu imi trebuie aimp, merge si cu Windows media player. Bafta