| cristy_9135 a întrebat:

Sal imi poate spune si mie cineva de ce nu pot juca gta4 imi da eroare dd3d50

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? Te-ai uitat pe ce sisteme ruleaza GTA IV? uita-te! si apoi vezi aici :
PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta!

| userr a răspuns:

Vezi daca placa ta video suport Pixell Shader 3. 0! daca nu cumpara una care sa suporte!

| robitza a răspuns:

Ce sistem de operare ai daca ai xp sp2 nu iti va merge

Răspuns utilizator avertizat
| cristy_9135 explică:

Cred ca placa video e mica sau ceva de genu