| absint a întrebat:

Sal.Imi puteti spune, va rog o placa video(pana in 3 mil) buna, pe care sa ruleze majoritatea jocurilor care apar acum? Daca stiti, recomandati-mi.va multumesc

15 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Hmm... nu stiu daca poti gasi o placa video pana in 3 mil ca sa ruleze majoritatea jocurilor noi, pentru ca jocurile noi cer f mult la grafica, dar pe langa asta trebuie sa ai si un procesor f bun. Placile bune sunt f scumpe.

| sbboy a răspuns:

Daca vrei ca jocurile ce apar in 2011 si 2012 sa-ti ruleze pe o placa sub 3 mil iti urez bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru feli79):

Aia s-o crezi tu!

| Esperança a răspuns:

Cum spuneam depinde f mult de procesor.si vezi ca nu te-am jignit! vrei sa te raportez?

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru feli79):

Bai baiatule 128 biti? tu glumesti sau esti in vise acum? eu sunt fata, dar sunt casatorita cu cineva care lucreaza in domeniu, si stiu mai multe ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru feli79):

De ce sa iti zic eu, zi tu care jocuri din 2011 iti merg cu detaliile la maxim?

| Esperança a răspuns (pentru feli79):

Si am zis de 128 biti pentru ca atatia are placa video din linckul ce mi l-ai datwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru feli79):

laughing hai lasa-ma ca imi dai dureri de cap! daca nu intelegi, nu intelegi si gata. mai informeaza-te si apoi fi mare in gura!

| Esperança a răspuns (pentru feli79):

Bre feli79, zi-mi ce jocuri iti ruleaza, ca m-ai facut super curioasa happy

Răspuns utilizator avertizat