| nBogda2000 a întrebat:

Sal.Imi spune si mie cineva cum pot sa pun placa video nvidia sa afiseze desktopul? Acum mi-l afiseaza placa video integrata. Ce diferente ar fi?

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Dezactivezi din BIOS placa video integrata. Diferenta se vede in jocuri cel mai bine.

| nBogda2000 explică (pentru Bogdanux):

Nu pot sa o dezactivez din bios.Am dezactivat-o din computer manager.Am dat restart si nu mergea.Imi aparea la o rezolutie foarte mica.

| Bogdanux a răspuns (pentru nBogda2000):

Incearca s-o dezinstalezi definitiv. Apoi poti instala driverul placii video dedicate.