| absint a întrebat:

Sal.Imi puteti spune, va rog o placa video(pana in 3 mil) buna, pe care sa ruleze majoritatea jocurilor care apar acum? Daca stiti, recomandati-mi.va multumesc

15 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Hmm... nu stiu daca poti gasi o placa video pana in 3 mil ca sa ruleze majoritatea jocurilor noi, pentru ca jocurile noi cer f mult la grafica, dar pe langa asta trebuie sa ai si un procesor f bun. Placile bune sunt f scumpe.

Răspuns utilizator avertizat
| sbboy a răspuns:

Daca vrei ca jocurile ce apar in 2011 si 2012 sa-ti ruleze pe o placa sub 3 mil iti urez bafta!