| xt9000 a întrebat:

Sal la toti.imi puteti spune ce procesor si cati arami are orange stockholm

Răspuns Câştigător
| Int3rzys a răspuns:

Orange Stockholm

Touch Screen TFT cu senzor de auto rotire Sistem de operare Android Camera de 3, 15 Megapixeli Wi-fi, Bluetooth, Radio Conectivitate 3G Jack audio de 3, 5 mm Mufa de incarcare microUSB In momentul in care trimiti sau compui sms-uri si email-uri poti intampina greutati in nimerirea caracterelor, ele fiind foarte miciSUMAR Inca de la prima utilizare putem observa ca este un telefon cu touchscreen, cu un sistem de operare stabil, respectiv Android, o camera buna si este dotat cu majoritatea componentelor de care ai putea avea nevoie de la un telefon. Avand o grosime de doar 9, 9 mm si un ecran de 3, ... Funda?

2 răspunsuri:
| Christ a răspuns:

Procesor de 528 MHz si 256 MB de RAM

| SaintOne a răspuns:

-Procesor de 528 MHz
-256 MB de RAM

AM SI EU O INTREBARE! :
Am si eu un Orange Stockholm, si imi merge cam greu, imi scadeaza aproape toate jocurile, de exemplu PE OFERTA PT ACEST TEL DE LA ORANGE APARE ANGRY BIRDS, SI MIE IMI SACADEAZA, asa e telefonul...nu ii merg jocurile, si proceseaza greu, sau am eu vreo problema cu procesorul?big grin DAU Funda, VA ROG!