| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Am facut o prostie si am schimbat din greseala cred un font si acum cand intru pe internet toate textele se vad cu un alt font urat si ingrosat!
As vrea sa-mi spuneti cum sa fac sa revin la vechiul font!
Ofer fuuuuundaaaa!

Răspuns Câştigător
| popeasca a răspuns:

Intra in folderul Fonts si sterge de acolo fonturile care se numesc Helvetica. Este posibil sa se fi instalat odata cu l4d sau alt program.
Folderul Fonts il gasesti pe Local Disk (Chappy -> Windows -> Fonts

5 răspunsuri:
| popeasca a răspuns:

Ti-ai instalat cumva Helvetica?

| VladGangstaBoy explică (pentru popeasca):

Nu,am instalat left 4 dead!

| popeasca a răspuns (pentru popeasca):

Sry, era Local Disk (C: ) dar s-a facut smiley.

| popeasca a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Intra in folderul Fonts si sterge de acolo fonturile care se numesc Helvetica. Este posibil sa se fi instalat odata cu l4d sau alt program.
Folderul Fonts il gasesti pe Local Disk (Chappy -> Windows -> Fonts

| popeasca a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca si tine, si asa am rezolvat-o. Sper sa functioneze si pentru tine.

| SanDuKu a răspuns:

Poi da click dreapta pe dextop si da pe appearance si acolo unde scrie font size dai pe normal. Fundabig grin