| pastru009 a întrebat:

Sal,TPU. Am 2 intrebari:

1.Care este diferenta dintre o fisa tehnologica a unui produs si o fisa de analiza a unui produs?

2.Cine imi poate da o fisa tehnologica, gata facuta, pentru un produs din cauciuc si un site cu poze reprezentand produsul din cauciuc ales de voi?

Dau Funda+va rog frumos sa raspundeti cat mai repede si cat mai bine(voi tine cont de asta cand desemnez castigatorul)+va rog sa numerotati raspunsurile dupa asezarea intrebarilor(intai 1 si apoi 2, sau invers depinde care e mai usoara intrebarea pentru voi).

MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

O să te rog să mă ajuți puțin cu detalii.Succes

| pastru009 explică (pentru DeyCj):

Ce fel de detalii?

| DakotaRoyse a răspuns:

1. Fişa tehnologică a unui produs este un document în care sunt cuprinse informaţii referitoate la denumirea produsului, caracteristicile acestuia, materialele din care se execută, schiţa produsului, operaţii tehnologice, unelte şi instrumente de măsură folosite, control de calitate.
Fişa de analiză cred că e cam acelaşi lucru cu fişa tehnologică.
2. Uite aici http://www.tpu.ro/......cauciuc_1/