| Rap_1745 a întrebat:

Am a, se incarca, descarca fisierele necesare pentru instalare duparteaza. Apoi se intampla sa imi apara 2 ferestre cu erori de cod. Daca dau enter imi apar pasii de instalare si ramane blocat.Va rog spuneti-mi ce sa fac ma dispera calculatorul asta.Multumesc! a care se restproblema la instalarea windows xp pe PC-ul meu.De fiecare data cand incerc sa-l instalez apare imaginea albastra cu windows instalation restarted, daca incerc sa bag dischet

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Doamnelor si domnilor, avem aici o mostra din noua limba aparuta pe meleagurile mioritice. Speram ca in curand specialistii nostri sa reuseasca traducerea, probabil folosind Google Translate.

| Alinα a răspuns:

Eu cred ca pcu` este virusat! Banuiesc ca trebuie reparat sau poate e nevoie de unul nou! Fundabatting eyelashes?

| Rap_1745 explică:

Da,am o problema la laptop, am depasit chenarul de scriere si de asta mi s-a intamplat asta, nu merge instalarea windows xp pe PC. Daca taceai filozof ramaneai! Ar trebui sa taci.In legatura cu instalarea windows xp pe PC, imi apar coduri de eroare si mi se blocheaza atunci cand se instaleaza.