| RukatakyValy a întrebat:

Am o problema cand incerc sa instalez Windows 7. Nu imi apare "Press any key to enter in instalation" sau ceva de genul. Vreu sa precizez ca am mai instalat odata Windows 7 cu acest cd si a mers deci nu vad care este problema.

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Seteaza din bioss sau din boot menu ca unitatea ta optica (dvd -rom) sa aiba prioritate la bootare sau poate ca dvd -ul cu windows sa deteriorat.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Intra in bios, seteaza sa boot-eze de pe DVD si atunci iti va spune sigur.Cauta prin raspunsurile mele cum instalezi un wind si gasesti pas cu pas ce si cum se face.

| RukatakyValy explică (pentru relian):

Gata am reusit m-am chinuit eu putin dar am gasit multumesc

| pozeanimate a răspuns:

F10 sau f11 la pornire