| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU Am auzit ca daca nu mai folosesc contul de pe Yahoo dupa un timp se sterge, cam dupa cat timp se sterge?

Răspuns Câştigător
| pisicutzaa a răspuns:

Buna se sterge dupa 6 luni de zile timp in care nu trebuie sa il folosesti deloc ca altfel nu se anuleaza, dar poti sa le ceri tu lor prin mesaj ca nu mai vrei sa il folosesti si ei il anuleaza si nu trebuie sa astepti atata timp ca sa se anuleze singur, intri la asistenta sau cum scrie si le spui ca vrei sa iti inchizi contul definitiv si te vor instiinta prin e-mail ca l-au inchis dupa iesi cu totul si gata nu il vei mai avea.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat