| Anonymus3000 a întrebat:

Am facut un video pe youtube in care ma jucam un joc si pe fundal am pus o melodie dubstep. Am pus in descriere numele melodiei si linkul catre aceasta +
NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED.

E posibil sa iau strike (sa mi se stearga) videourile? sau pot fi tras la raspundere?

3 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

În principiu, nu ar trebui, dar poate să-ți dea mute, să-ți blocheze filmul în anumite țări sau să-ți înlocuiască melodia cu una de 2 lei de-a Youtube-ului chiar dacă tu ai scris acolo "No coyright infringement intended".

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Nu se intampla nimic nu te ingrijora!

| AlexMarsen a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic
Dar tostousi e mai bine ca ai scris:"NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED".