| oananecula a întrebat:

Sal TPU, am luat un card micro sd la tableta Samsung galaxy tab 2 7.0, adica android 4.1.1, si imi citeste cardul dar eu mu stiu cum trebuie sa fac, funda!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Ce vrei sa faci?

| oananecula explică (pentru darrio2007):

Scz, vreau sa pot sa mut pe card sd
Dar nu stiu cum

| darrio2007 a răspuns (pentru oananecula):

Ce anume vrei sa muti? Muzica, video se salveaza automat in card. Aplicatiile doar unele din ele.Majoritatea raman in memoria interna.

| oananecula explică (pentru darrio2007):

Poi cum pun aplicati mari gen fifa pe card?

| darrio2007 a răspuns (pentru oananecula):

FIFA stiu ca este un joc, nu o aplicatie.Il ai deja instalat?

| oananecula explică (pentru darrio2007):

Iti mai zic odata, vreau un joc sau o aplicatie pe care am instalato sa o mut pe card, daca nu merge, macar sa se mute celelalt care le instalez, pe card, acu intelegi?