| B3bytzaa a întrebat:

Sal TPU:*! Am mai pus si aseara intrebarea da n-am prmit niciun raspsad... Am un telefon samsung E2550 si mi-am cumparat un card si un adaptor bluethoot si as vrea sa stiu ce trebuie s instalez pentru a merge bluethootul adica sa fac transfer de fisiere (poze, muzica.) din tel in comp si invers. dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Pai cand ai cumparat bluethootul trebuia sa-ti dea si un CD la el.Alea sunt driverul stickului de bluethoot. Daca instalezi driverul o sa-ti mearga daca nu instalezi o sal ti degeaba pentru ca nu o sati functioneze.
Daca nu ai CDul cu drivere,pe stickul de bluethoot pe spate o sa scrie o serie,un numar de model, cauti pe net cu numarul de model si firma lui si gasesti driverul, instalezi si asta-i tot.
Sper ca mai inteles si ca am putut sa te ajut.