| Emilian_Cosmin_1994 a întrebat:

Cum transfer muzica pe un Samsung Galaxy Young, adica cum fac ca cineva sa imi trimita piese prin Bluethoot. am incercat asta, am activat bluethootul insa nu-mi gasea telefonul. Cel mai rapid si cel mai detaliat raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| B3ntea a răspuns:

Setari,Wireless si retea, setari bluetooth, activeaza bluetooth-ul, se poate descoperii (devine vizibil)
happy

2 răspunsuri:
| B3ntea a răspuns:

Dupa ce activezi bluetooth-ul pune-l si pe "vizibil " adica bifezi casusa "Se poate descoperi" numai asa il poate gasi happy. Raspunde-mi daca ti-o mers

| Emilian_Cosmin_1994 explică (pentru B3ntea):

Auzi, dar nu stiu unde sa intru ca sa il dau pe vizibil, spune-mi tu, mai detaliat te rog.