| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu sunetul la laptop. Cand il deschid merge, daca il inchid si il redeschid nu se mai aude nimic. in bara jos dreapta ii la maxim. Ce poate sa aiba? urgent!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul de sunet si apoi il reinstalezi. ai cumva un Acer?

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Nu Asus

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. te descurci? sa il dezinstalezi e simplu. insa dupa, in cazul in care nu ai o partitie recovery, trebuie sa cauti driverul si sa il reinstalezi. intelegi?

| RoGaming a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de cateva ori. Cand il scoti din stand-by lasa-l putin mai mult in ecranul de pornire ( acela cu user si parola) pana cand se stabilizeaza acel beculet pentru memoria RAM ( e un beculet in partea de jos a laptopului si are ca semn niste discuri unul peste altul ) adica trebuie sa nu stea aprins ci sa nu clipesca deloc sau sa clipeasca dar rar. Sper ca te-am ajutat happy