| Cristinel_Cristi_1997 a întrebat:

Sal TPU,am o tableta horizon h710, i-am facut upgrade la android 4.1.1 jellybean,dar nu imi mai merge camera si g-sensoru, cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Daca nu ai facut update oficial si ai luat androidul de pe net si l-ai instalat singur cu cyanogen sau cu nu stiu ce programe este normal sa faca asta.Mai cauta probleme la el si o sa vezi ca o sa mai gasesti

| Cristinel_Cristi_1997 explică (pentru hp8510p):

Nu mai am nici o problema in afara de astea, merge chiar foarte bine, g-sensoru vreau sa il fac, dupa camera nu prea ma omor.