| Marian_Pitigoi_1961 a întrebat:

Sal TPU, am o tableta Vonino Epic P7 si nu gasesc driver-ul USB pentru conectare la PC, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Marian_Pitigoi_1961 explică:

Sal TPU, am cabluri standard nu facaturi, problema este ca nu stiu ce drv tr instalat pentru a ma conecta la pc cu tableta vonino epic p7.
Am incercat cu driver USB V 2.0 cum este in specificatiile tabletei dar fara rezultat, am incercat si cu driver pack online si cu driver universal tot nimic imi da o eroare MPT device, serviciul din acest INF este nevalida

| Chis_Madalin_1995 a răspuns:

Cumparati alt USB pentru tableta