| Mihay_Adrian_1995 a întrebat:

Sal TPU,am si eu o problema in urma cu cateva zile mai precis duminica si am facut o comanda la cei de la romtelecom pentru un serviciu de internet, le-am datele tot in comanda aceea, luni ma suna un angajat de la romtelecom sa ma intrebe unde vine strada care am scris-o in comanda i-am explicat si a spus ca ma suna mai tarziu...de sunat nu ma mai sunat deloc am stat vreo 3-4 zile si nu a sunat nimeni, abia ieri am sunat eu la ei si cica in 7 zile lucratoare, voi ce credeti mai vine cineva? asa neseriosi sunt, asa greu e sa montezi un cablu cu internet?

Astazi nu a sunat nimeni...maine fiind sambata nici atat nu cred ca va veni cineva, in concluzie cand credeti ca vor veni?

1 răspuns:
| bogdi504 a răspuns:

E tipic romanesc...PROSTIA! Trebuie sa-i stresezi intr-una ca alfel nu mai vin aia nici la anu...sunai si tu de 2-3 ori pe zi daca vrei sa vina in 3-4 zile sau daca nu mai mult