| Mihay_Adrian_1995 a întrebat:

Sall TPU, nu stiu ce sa mai faccrying crying sunt cu nervii in pamant, am vrut sa fac contract pentru internet la diverse firme nici una nu a pututstraight face de ex la romtelecom am facut comanda acum 2 sapt m-au sunat cica nu au tehnologie in blocul unde staustraight face auzi si tu..si ma suna mai trz (mai tarziu insemnand niciodata) am facut comanda la UPC am facut acum cateva zile nici acum nu m-a sunat, la RDS nu pot face pentru ca am legat TV-ul cu alte persoane etc.CE firme de internet mai stiti in GALATI? straight face numa UPC, Romtelecom si RDS sunt in ditamai Orasul?straight face

M-ar interesa mai mult internetul acum am un stick care abia merge...telefonul si tv le am...

Va rog frumos ziceti-mi ce sa mai fac, Dau funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti bagi picioru in ilegalitatea cu TV si faci contract cu RDS.

| Mihay_Adrian_1995 explică (pentru suntserios):

Am sunat pana la urma la RDS laughing da pana vin astia imi creste barba rolling on the floor` mai astept 2 luni, poate dupa sarbatori am si eu net calumea happy

| Mihay_Adrian_1995 explică (pentru suntserios):

Pana la urma am sunat la RDS, dar pana vin astia imi creste barba, poate dupa sarbatori o sa am si eu net calumea oh go on.

| mimi2000mimi a răspuns:

Mai e net de la Vodafone si Orange...cel putin asa stiam, cu un ruter.em avut si eu acum 1 an de la Orange, da astia de la Orange in nesimtiti si am incheiat contractul.am avut si de la Vodafone, care a fost foarte bun, cu 5 0 lei/luna.intereseaza-te de pe site-ul lorwinking