| pawlyk a întrebat:

Sal TPU.am un telefon stockholm si am si cablu de date.cum sa pun meldoii de pe pc pe el? imi apare sa instalez ceva si instalez, da tot nu merge. ce ar trebui sa fac? mersi. funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba Windowsul. S-ar putea sa fie probleme cu el. Ia altul de la un prieten. Am patit si eu asa ceva. N-ai spus daca la cablu ai primit si un soft. Daca nu intra pe siteul firmei care a produs telefonul si descarca soft pentru cuplare la computer. Scrie denumirea completa a telefonului si dai jos softul. Uite si la Orange un raspuns: http://www.orange.ro/....../iq/134201

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent