| pawlyk a întrebat:

Sal TPU.am telefon stockholm si cand pun cablu de date la calc imi apare in my computer ceva de la telefon cu niste foldere cu niste chestii si removable disck.cand dau in removable disck spun please insert into a disck intr-o drive. ce trebuie sa fac sa pot de pe calc sa pun pe tel melodii si poze si invers.mersi funda

1 răspuns:
| NirvanaE a răspuns:

Scuze ca iti dau raspuns tarziu, dar daca inca nu ai rezolvat problema iti spun eu.Cand pui cablul de date de la tel in pc pe telefon iti apare ceva de genul "activare stocare usb" pe care trebuie sa apesi si dupa dai ok. Daca ti se deschide fisierul acela, mobile partener, poti sa-l inchizi, ca nu ai ce sa faci cu el. O sa iti apara removable disk, si de acolo iti alegi tu, dar daca vrei sa copiezi ceva de pe pc in tel sau invers, eu zic sa dai pe "open folders to view files". Sper ca te-am ajutat. fundita?