| mryadidas a întrebat:

.
As vrea sa stiu cum se pun aplicatii pe un adroid 2.3.4(samsung galaxy S)
Cine da cel mai explicit raspuns primeste fundatongue

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deschizi netul de pe telefon si intri in Market.Acolo ai Aplicatii(Apps)pentru tel.tau.

| Scândură a răspuns:

Buna! Am si eu un Samsung Galaxy S. Uita-te in meniu sau pe ecranul pricipal, trebuie sa ai ceva instalat, este o imagine cu o plasa de cumparaturi cu un monstrulet verde pe ea. Scrie "Market".Da-i click pe el si iti apar deja programe! Daca vrei jocuri da-i click pe games si dupa aceea, daca le vrei pe gratis da-i click pe top free! Daca vrei alte programe dai click pe apps si te uiti acolo! Daca vrei sa cauti un joc, ceva dai sus in dreapta pe lupa aia!
Sper ca te-am ajutat, bafta!