| Cupcake69 a întrebat:

Hey TPU.
Am un Samsung galaxy S3 si vreau sa pun o poza la un contact, dar nu stiu cum. Imi poate explica cineva?
Cel mai explicit raspuns primeste funda.happy

Răspuns Câştigător
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Poti mai intai să salvezi contactul in memoria telefonului și iti apar diferite campuri, si o să-ți apară să adaugi și fotografie happy

3 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. 1. De duci la galerie.
2. Tii apasat pe poza contactului si dupa aia selectezi imagine contact si dupa aceia dai tu la cine vrei.

| tdy a răspuns:

Asa se face dar daca e pe sim nu poti trebuie sal importezi pe telefon unde alegi o fotografie doritaa

| FerrariFan a răspuns:

Te duci in galerie pe poza pe care vrei s-o pui tii apasat pe ea si apare setare ca: selectezi imagine contact