| andy14 a întrebat:

Sal TPU azi am vazut un video cu cineva care filma prin oras si la sfarsit a filmat o masina si la numarul de inmatriculare avea scris the end si vreau sa stiu cu ce program pot sa fac si eu. Stiti un program care ma poate ajuta. FUNDA!

1 răspuns:
| RAKU1337 a răspuns:

Sony Vegas
CyberLink PowerDirector
Camtasia Editor
Sau daca nu te prea pricepi poti incerca ceva mai neprofesional si intuitiv cum ar fi Windows Movie Maker (programul e gratuit si vine cu instalarea windows-ului, dar daca nu il ai poti da un sarch rapid pe Google). Sper ca te-am ajutat.