| ANDREI118932 a întrebat:

Cand intru pe google, youtube sau alte siteuri imi apare un "Avertisment de Securitate" care imi spune asa "Deși această pagină este criptată, informațiile pe care le-ați introdus sunt pe cale de a fi trimise printr-o conexiune necriptată și ar putea fi citite ușor de către altcineva.

Sigur doriți să continuați cu trimiterea acestor informații?" si am 2 variante:confirma sau refuza si eu dau de fiecare data dau refuza.As vrea sa stiu cum as putea sa fac sa scap de acest avertisment pentru ca eu ascult muzica pe youtube in playlist in timp ce ma joc si ma enerveaza ca imi apare avertisventul asta si mi se opreste muzica si trebuie sa ies din joc defiecare data ca sa rezolv "problema".Dau funda desigur!

1 răspuns:
| Sebastian1996 a răspuns:

Incearca sa schimbi browser-ul de internet. daca nu functioneza schimba windows-ul. funda?