| NfrFlorentin a întrebat:

SAL TPU!
cine stie cum se poate transfera net de pe un telefon pe altul?
FUNDA

3 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Incearca asta poate te ajuta bafta www.videotutorial.ro/

| luluta a răspuns:

Schimbi cartela altfel nu poti!

| maiAm8conturi a răspuns:

Ce vrei sa transferi? sa tranferi optiunea de net de pe un tel pe altul sau vrei sa folosesti un telefon ca modem?
Optiunile nu se pot transfera, dar poti folosi alt telefon cu net activat, pe post de modem.Asa intru eu cu smartphone acum pe TPU, dar optiunea de internet, o am pe un Sony Ericsson, si ma conectez prin bluetooth cu optiunea dial-up.